دوشنبه, 10 مهر 1402  
اخبار

سخنرانان کلیدی نهمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و کنترل مشخص شدند.
برای مشاهده ی اسامی سخنرانان اینجا کلیک کنید.

تعیین موضوع نشست های تخصصی کنفرانس با حضور اساتید برجسته و فعالان حوزه ی کنترل، اتوماسیون و ابزار دقیق

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 28 مهرماه تمدید شد.

 

سخنرانان کلیدی
برگزاری کنفرانس

به منظورگسترش دانش فني و تبادل آخرين دستاوردهاي علمي-تحقيقاتي توسط صنعتگران، پژوهشگران، و انديشمندان مراكز پژوهشي و دانشگاهي داخل وخارج از کشور و پيگيري و رصد رويدادهاي علمي و تجاري مرتبط با کنترل و اتوماسيون صنعتي، نهمین کنفرانس بين المللي کنترل، ابزار دقيق و اتوماسيون در تاريخ هاي 29 و 30 آذرماه سال جاري توسط دانشگاه شاهد و با همکاری انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق ایران برگزار خواهد شد.
با توجه به توسعه روزافزون اتوماسيون در راستای تحولات دیحیتال در بخش هاي مختلف صنايع و به منظور آشنايي و تشويق مديران و دست اندرکاران براي استفاده بيشتر و بهتر از اين تکنولوژي، اين موضوع به عنوان يکي از محورهاي اصلي کنفرانس قرار گرفته است.
كميته برگزار كننده كنفرانس درصدد است با برگزاري سمينارها، ارايه مقالات در نشست‌هاي علمي - تخصصي، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي، علاقمندان را با آخرين دستاوردهاي دانش فني در زمينه‌هاي مختلف کنترل و اتوماسيون آشنا سازد.
همچنین در اين کنفرانس گزارش هاي فني صنعتي ارسالي نيز مورد داوري، ارائه و چاپ قرار مي گيرد.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه‌های مختلف مهندسی کنترل و ابزار دقیق دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه ارسال نمایند.

 

امکان ارائه مقالات کنفرانس به دو صورت حضوری و مجازی وجود دارد.

نشست تخصصی روز اول: فرصت های شغلی اتوماسیون در ایران و جهان، حال و آینده
نشست تخصصی روز دوم: امنیت سیستم های اتوماسیون صنعتی
حامیان
قالب نگارش مقاله
درباره کنفرانس
کمیته های کنفرانس