فراخوان مقاله

به منظورگسترش دانش فني و تبادل آخرين دستاوردهاي علمي-تحقيقاتي توسط صنعتگران، پژوهشگران و انديشمندان مراكز پژوهشي و دانشگاهي داخل و خارج از کشور و پيگيري و رصد رويدادهاي علمي و تجاري مرتبط با کنترل و اتوماسيون صنعتي، پنجمین کنفرانس بين المللي کنترل، ابزار دقيق و اتوماسيون در تاريخ­هاي 30 آبان،و 2 آذر ماه سال 1396 در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

كميته برگزار كننده كنفرانس درصدد است با برگزاري سمينارها، ارائه مقالات در نشست‌هاي علمي-تخصصي و برگزاري میزگردها و كارگاه‌هاي آموزشي، علاقمندان را با آخرين دستاوردهاي دانش فني در زمينه‌هاي مختلف کنترل و اتوماسيون آشنا سازد.

 

موضوعات کنفرانس:

  • اتوماسیون صنعتی و سیستم‏ های ابزار دقیق (PLC, DCS, SCADA, HMI, FCS,)
  • تحلیل و طراحی سیستم‏ های کنترل (سیستم‏ های خطی، غیرخطی، بهینه، تطبیقی، مقاوم، هوشمند، شناسایی سیستم، مدلسازی، پردازش سیگنال، …)
  • امنیت و شبکه در سیستم‏ های کنترل (پایش صنعتی، فناوری ارتباطات و اطلاعات، شبکه‏ های هوشمند، اینترنت اشیاء، امنیت سیستم‏ های کنترلصنعتی، ساختمان‏ های هوشمند و …)
  • کاربردهای کنترل (سیستم‏ های قدرت، ترافیک کشاورزی، اقتصاد، انرژی، محیط زیست، نفت و گاز و پتروشیمی و …)
  • رباتیک و مکاترونیک
  • آموزش کنترل
  • کارآفرینی و کنترل

 

از کليه علاقمندان و صاحب نظران دعوت مي­شود مقالات خود را به صورت فارسي يا انگليسي مطابق دستورالعمل مندرج در وب سايت کنفرانس از طریق سامانه EDAS ارسال نمايند.

در اين کنفرانس گزارش هاي فني صنعتي ارسالي نيز مورد بررسی و داوري قرار مي گيرد.

نویسندگان برای ارسال اولیه مقالات جهت داوری لازم است مبلغ 500000 ریال از طریق سایت کنفرانس پرداخت نموده و تصویر فیش واریزی را در هنگام ارسال مقاله در سایت EDAS پیوست نمایند.

مقالات ارسالي به پنجمین كنفرانس کنترل، ابزار دقيق و اتوماسيون ايران (ICCIA 2017) بايستي طبق الگو هاي زير تهيه شوند. مقالاتی که با الگوی کنفرانس مطابقت نداشته باشند و یا اطلاعات موجود در آنها ناقص باشد، در چرخه نشر و داوری کنفرانس قرار نخواهند گرفت.

برای دسترسی به راهنمای تهیه مقالات از لینک های زیر استفاده نمایید:

 

راهنماي تهيه مقاله فارسي  [WORD]

راهنماي تهيه مقاله انگليسی [WORD]

 

مقالات به زبان انگلیسی درصورت پذیرفته شدن، در سایت IEEE Xplore نمایه می ­شوند.