متن صفحه اصلی

به منظورگسترش دانش فني و تبادل آخرين دستاوردهاي علمي- تحقيقاتي توسط صنعتگران، پژوهشگران و انديشمندان مراكز پژوهشي و دانشگاهي داخل و خارج از کشور و پيگيري و رصد رويدادهاي علمي و تجاري مرتبط با کنترل و اتوماسيون صنعتي، پنجمین کنفرانس بين المللي کنترل، ابزار دقيق و اتوماسيون درتاريخ­هاي 30 آبان، 1 و 2 آذر سال 1396 در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

كميته برگزار كننده كنفرانس درصدد است با برگزاري سمينارها، ارائه مقالات در نشست‌هاي علمي-تخصصي و برگزاري میزگردها و كارگاه‌هاي آموزشي، علاقمندان را با آخرين دستاوردهاي دانش فني در زمينه‌هاي مختلف کنترل و اتوماسيون آشنا سازد.

موضوعات کنفرانس

  • اتوماسیون صنعتی و سیستم‏ های ابزار دقیق (PLC, DCS, SCADA, HMI, FCS, …)
  • تحلیل و طراحی سیستم‏ های کنترل (سیستم‏ های خطی، غیرخطی، بهینه، تطبیقی، مقاوم، هوشمند، شناسایی سیستم، مدلسازی، پردازش سیگنال …)
  • امنیت و شبکه در سیستم ‏های کنترل (پایش صنعتی، فناوری ارتباطات و اطلاعات، شبکه‏ های هوشمند، اینترنت اشیاء، امنیت سیستم‏ های کنترل صنعتی، ساختمان ‏های هوشمند و …)
  • کاربردهای کنترل (سیستم‏ های قدرت، ترافیک، کشاورزی، اقتصاد، انرژی، محیط زیست، نفت و گاز و پتروشیمی و …)
  • رباتیک و مکاترونیک
  • آموزش کنترل
  • كارآفريني و كنترل

از کليه علاقمندان و صاحبنظران دعوت مي­شود مقالات خود را به صورت فارسي يا انگليسي مطابق دستورالعمل مندرج در وب سايت کنفرانس به دبيرخانه کنفرانس ارسال نمايند.

مقالات به زبان انگلیسی درصورت پذیرفته شدن، در سایت IEEE Xplore نمایه می ­شوند.

در اين کنفرانس گزارش هاي فني صنعتي ارسالي نيز مورد بررسی و داوري قرار مي گيرد. جهت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

ieee

تمدید مهلت ارسال مقالات و گزارش های فنی-صنعتی تا 10 تیرماه

با توجه به درخواست های مکرر دریافتی توسط پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی، مهلت ارسال مقالات و گزارش های فنی-صنعتی به پنجمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون تا 10 تیرماه 96 تمدید شد. لازم به ذکر است که این تاریخ آخرین مهلت است و قابل تمدید نمی باشد

نمایه شدن مقالات به زبان انگلیسی درصورت پذیرفته شدن در سایت IEEE Xplore

مقالات به زبان انگلیسی درصورت پذیرفته شدن و ارائه در کنفرانس جهت نمایه به IEEE Xplore ارسال می ­شوند و در صورت مطابقت با چارچوب های IEEE نمایه می شوند.